KONST / Litografier / Färglitografi 13967572
nr 1396 7572
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 26/30, picknick, yttermått inklusive ram: 61x78 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:37:33
6/5 20:48:48
2.600 kr
9/5 22:16:25
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow